ایران کارت

ایران کارت یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب است که تمامی قابلیت‌های کارت‌های بانکی مانند برداشت وجه، پرداخت قبوض، خرید اینترنتی و انتقال وجه را دارا می‌باشد. ایران کارت متصل به حساب جاری بدون دسته چک می‌باشد که در چهار سطح آبی، نقره‌ای، طلایی و پلاتینیوم ارائه می‌گردد. متمایزترین ویژگی ایران کارت، تخصیص امتیاز نقدی و تشویقی به دارنده کارت می‌باشد.

امتیاز نقدی (cash Back):

عبارت است از بازگشت درصدی از مبلغ خرید به کارت، که این درصد بازگشت، به سطح ایران کارت بستگی دارد. همچنین با استفاده از این کارت می‌توان کلیه خریدهای روزمره را در هر یک از پایانه‌های خرید یا درگاه‌های اینترنتی عضو شبکه شتاب انجام داد.

امتیاز تشویقی (Points):

در ازای موجودی کارت و هم‌چنین تمامی خریدهای انجام شده امتیاز تشویقی به دارنده ایران کارت تعلق می‌گیرد. با تجمیع این امتیازها و رسیدن به حدنصاب امتیازهای تشویقی تعیین شده برای هر کارت، دارنده ایران کارت موفق به حفظ یا ارتقای سطح کارت خود شده و از مزایای سطح ایران کارت خود بهره‌مند می‌گردد.

هم‌چنین مشتریان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از مزایای ایران کارت به سایت https://iranian.cards مراجعه نمایند.

قابل ذکر است که مشتریان بانکداری اختصاصی می‌توانند جهت دریافت ایران کارت به شعب بانک آینده مراجعه نمایند و مطابق با منابع آنان یکی از سطوح ایران کارت در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.