آینده برای همه

آینده برای همه

آينده براي همه است...
بانك آينده به منظور پاسخ به نيازهاي شما در زمينه‌های مختلف، بسته جامع «آينده براي همه» را در قالب 4 محصول ارائه کرده است. بهاور و كاريز براي تامين سرمايه و دريافت تسهیلات بانکی در نظر گرفته شده اند. سودمند و آينده‌ساز نیز مناسب كساني است كه به دنبال گزينه‌هاي مطمئن و پرسود براي سرمايه‌گذاري در سپرده‌ی بانکی هستند.
بانک آینده به عنوان يك بانك پیشرو و بنگاه اقتصادي كه به مسئوليت‌هاي اجتماعي خود واقف است، ارائه محصولات بانكي و پولي متنوع و متناسب با نياز روز جامعه را در برنامه خود قرار داده تا همه مخاطبان و مشتريان بانك، متناسب با نياز خود با بانك وارد مشاركت و همكاري شده و برنامه‌هاي مالي خود را به خوبي برنامه ریزی کنند. مي‌توانيد مطمئناً استفاده از يك يا چند گزينه از پيشنهادهای ارائه شده در کارزار «آينده برای همه»، کارگشا خواهد بود.
*  با محصول بهاور، مشتریان می توانند دو برابر میانگین دوماهه سپرده خود تسهیلات دریافت کرده و سرمایه خود را 3 برابر کنند. 
*  با محصول كاريز، ضمن برخورداری از سود سرمايه‌گذاری، مشتریان قادر به دریافت تسهیلات ارزان قيمت خواهند بود.
*  محصول سودمند، اولین سپرده بلند مدتی است که ویژگی اصلی و متمایز آن پرداخت کل مبلغ سود دوره یک‌ساله بصورت یکجا و در روز افتتاح حساب می‌باشد.
* محصول آينده‌ساز، از دیگر سپرده‌های بلند مدت بانک آینده است که علاوه بر مزایای سپرده بلند مدت، مزایای حساب‌های کوتاه مدت از جمله امکان واریز و برداشت از حساب در طی دوره سپرده‌گذاری را میسر کرده است.