عیده و عیدیش


کارت هدیه کارت هدیه کارت هدیه کارت هدیه
 

بهار، فصل تغییر و تحول، فصل آغاز دوباره و فصل شکوفایی است. هم‌زمانی آغاز سال نو با این فصل پر طراوت و روزهای شیرین و دل‌انگیز عید باستانی نوروز، از دیرباز بهانه‌ی تازه کردن دیدارها و رسوم دوست‌داشتنی همچون سفره‌های خوش نقش و نگار هفت‌سین، سپری کردن لحظات تحویل سال در کنار بزرگترها و عشق‌ورزی و محبت به عزیزان به ویژه کودکان با اهداء عیدی بوده است.
این رسوم زیبا به ویژه عیدی دادن در فرهنگ مردم کشورمان و در بطن هر خانواده ایرانی وجود داشته به گونه‌ای که عیدی دادن که سمبل اهداء برکت به زندگی است، به یکی از نمادهای اصلی عید نوروز تبدیل شده است. به بیان بهتر، عیده و عیدیش...
بانک آینده در کنار مردم مهربان میهنمان ایران، با اهداء تبریک فراوان، این عید باستانی را جشن گرفته و در گرامی‌داشت و احیاء رسوم غنی و پرمفهوم این عید، تلاش می نماید.
عیده و عیدیش، پویشی است که در سال‌های گذشته توسط بانک آینده و در ایام عید باستانی نوروز اجرا و در آن تلاش شده است تا فرهنگ عیدی دادن در کشور بیش از پیش ترویج گردد. از سوی دیگر تلاش می‌گردد تا با جایگزین کردن فرهنگ استفاده از کارت هدیه به جای اسکناس نو برای عیدی دادن، علاوه بر کمک به حفظ درختان و محیط زیست، مزیت‌هایی همچون ماندگاری بالاتر و نگهداری آن به عنوان یک یادگاری زیبا و ارزشمند را به همراه داشته باشد.
از این رو بانک آینده سال 1398 را با معرفی 4 طرح زیبا و چشم‌نواز از کارت‌های هدیه جدید خود به مشتریان آغاز و جشن می‌گیرد.
کارت‌های هدیه ویژه عیده و عیدیش را می توانید با مراجعه به هریک از شعب بانک و یا از طریق پیشخوان مجازی تهیه فرمایید.